1. Pokud máte pejska od štěňátka a budete docházet na pravidelnou úpravu srsti, je potřeba štěňátko zvykat doma již od 3měsíců ( nebo od prvního koupání) na fénování a česání. Samozřejmě trpělivě a pomalu, dejte si se zvykáním na čas
  2. Když budete chtít pejska v salonu jen ostříhat, VŽDY ho vykoupejte a vyfoukejte den před návštěvou salonu. Pes nesmí přijít nikdy do salonu mokrý – MOKRÁ SRST SE NEDÁ STROJKEM ANI NŮŽKAMI UPRAVOVAT
  3. Jdete li do salonu s dospělým pejskem poprvé a nebo s pejskem, který je z útulku a ještě nebyl nikdy stříhaný, doporučím vám napoprvé si pejska vykoupat doma, aby nebyl ve zbytečném stresu ze spousty nových věcí a prostředí.
  4. Pokud je pes po operaci, nebo má jakékoliv zdravotní problémy, JE VAŠÍ POVINNOSTÍ MNE NA TUTO SKUTEČNOST UPOZORNIT.
  5. Pokud chcete, klidně se můžete zúčastnit stříhání nebo si na pejska počkat v salonu a dát si zatím kávu ( toto není možné pouze u štěňat při první úpravě a u psů, kteří by mi utíkali ze stolu) Přijdete li do salonu na stříhání s hodně starým pejskem, budu pravděpodobně z ohledem na jeho věk, vyžadovat, aby jste u pejska během stříhání zůstali.
  6. Objednávky lze do salonu provádět pouze telefonicky, bude mě zajímat, zda byl již pejsek stříhaný, nebo je to jeho první úprava a v jakém stavu je jeho srst, tedy kdy zhruba byl naposledy odborně upravený. Tyto informace jsou potřeba, abych věděla, kolik času si na pejska mám rezervovat.
  7. Upravauji psi pouze bez kožních problémů, řádně očkované, odblešené a odčervené, fyzicky i psychicky zdravé.